Turnaj v sobotu před Štědrým dnem!

turnaj-nahled4

Už tuto sobotu 23.12. 2017 v 18:00 se bude konat tradiční vánoční turnaj!

K registraci využívejte e-mail: Turnaj2017@email.cz (je to email, ne gmail, ani e-mail, ani seznam, ani azet)

Formát turnaje: 3v3 – skupiny a play off

Hřiště pro turnaj: ODKAZ (každý kapitán si ho stáhne)

Zápas: 2×7 minut

Score limit: 0 (ale to víte, píšu to jen pro pořádek)

Za výhru jsou 3 body, za remízu bod + se kopou penalty na tomto hřišti o bod navíc: ODKAZ (každý kapitán si ho stáhne)

Kopou se 3 série a začíná kopat ten tým, který hrál druhý poločas v červeném týmu. Pokud by došlo při penaltách k remíze, přijde na řadu „náhlá smrt“ (série po jedné). Při prvních třech penaltách se střelec nesmí opakovat.

play off se v případě remízy bude hrát tříminutové prodloužení do vstřelení gólu (čas: 3 minuty, score limit: 1) a pak až dojde na případné penalty.

Jak se přihlásím?

Váš registrační e-mail bude vypadat třeba takto:

Do kolonky komu vyberete naši adresu (nejste blbí)

Předmět: Týmnázev týmu

Kapitán: Nickname kapitána

Zbylí hráči: Nicknamy zbylých hráčů – můsí být minimálně 2 a maximálně 6 (dohromady s kapitánem 3-7 hráčů na tým)

Kontakt na kapitána: Napište skype, facebook, ICQ, číslo na mobil – prostě cokoliv, kde vás zastihnem

Discord: Nejjednodušší forma organizace turnaje by byla přes Discord (pokud to neznáte, je to takový lepší TeamSpeak), buď byste si ho stáhli, a nebo pustili v prohlížeči bez stažení (je tam rychlá registrace a usnadnilo by to komunikaci hráčům navzájem i s admin týmem). Uveďte v mailu, zda by vám taková možnost vadila, nebo nevadila. (stačilo by, aby ho měl jeden z týmu, nemuseli by všichni)

Html5: Haxball se teď dá hrát na haxball.com nebo html5.haxball.com … ta původní adresa se zanedlouho zruší (protože u windows končí podpora flashe) a bude fungovat pouze ta druhá, proto uveďte, zda by vám turnaj na html5 adrese vadil či nikoliv. Někomu na té druhé adrese jede plynuleji a s daleko nižším pingem, tak alespoň ozkoušejte, zda vám tam funguje. Uveďte při registraci, zda můžete hrát na obou adresách, či jen a jedné a to na které.

Replaye ze zápasů můžete, ale nemusíte pořizovat (na html5 adrese nejdou, na haxball.com jo)

Před každým zápasem je povinný minutový test roomky, zda nejsou lagy – případné lag-góly pak prostě platí, je to vánoční turnaj a nehraje se o zlatý trenky. Pokud byste se ale cítili poškození, kontaktujete jednoho z adminů.

Logo týmu není povinné, ale pokud chcete, klidně ho pošlete, protože je možné, že týmům bez loga ho přidělí admin.

Registrace posílejte do 23.12. 2017 17:00 – od 17:30 do cca 18:15 proběhne check-in, kde zjistíme, kdo dorazil a nejpozději v 18:15 byste se měli dozvědět, s kým tedy hrajete ve skupině.

Další článek vyjde v pátek (22.12. 2017) večer a tam se dozvíte vše podstatné.

Registrace na webu není povinná, ale bylo by to dobrý – mohli byste pak třeba psát do komentářů, co jsme zapomněli zmínit.

Pokud jste hráč shánějící tým, nebo do týmu sháníte hráče, využijte zeď na tomto odkazu (vlevo nahoře tady na webu kliknete na slovo „zeď”

A samozejmě vám doporučujeme sledovat náš facebook, kde se průběžně budete dozvídat, kolik je registrovaných týmů, či nějaké jiné aktuality.

You can leave a response, or trackback from your own site.